Izpolnjevanje prijavnic za vpis v srednje šole in dijaške domove bo potekalo 26. in 27. marca 2024 po naslednjem razporedu:

• 9.a  –  SREDA, 27. 3., 7.15, učil. 317,
  • 9.b  –  TOREK, 26. 3., 12.30, učil. 317,
  • 9.c  –  TOREK, 26. 3., 7.15, učil. 317.

Učenci, ki imate v določenih terminih izbirni predmet, lahko pridete na enega izmed drugih dveh terminov.

Prijavnice za vpis v srednjo šolo in dijaški dom boste dobili v šoli. S seboj pa potrebujete:

• svojo odločitev o izbiri šole / programa  🙂
  • izpis podatkov iz Razpisa za vpis (natančno preberi v nadaljevanju …)

V Razpisu za vpis v srednje šole in dijaške domove v šolskem letu 2024/2025 pod ustrezno regijo poišči šolo, na katero se nameravaš vpisati – to stran natisni in prinesi s sabo! Pripenjam direktno povezavo do podatkov v razpisu:  razpis-srednje-šole .

Prosim, da podatkov o šoli ne izpisuješ iz drugih virov (npr. spletne strani šole ipd.), saj nam bodo informacije iz Razpisa omogočile hitrejše, predvsem pa pravilno izpolnjevanje prijavnic.
Če si v dilemi, kaj moraš imeti s sabo, me poišči.
Če nimaš možnosti tiskanja, si lahko podatke o šoli in programu izpišeš, vendar naredi to zelo natančno in podatke ohrani v stolpcih!!

(Skupno 276 obiskov, današnjih obiskov 1)