Podjetje LTH Castings pripravlja dan odprtih vrat za učence in učenke 8. in 9. razreda.
Bodočim dijakom želijo približati poklice in delo v najsodobnejšem slovenskem proizvodnem podjetju, v katerem izdelujejo visoko kakovostne avtomobilske komponente za številne svetovno znane proizvajalce. Dobili boste vpogled v celoten postopek od razvoja do končne serijske proizvodnje.

Pridružite se jim v soboto, 28. januarja 2023. ob 10. uri v obratu Trata (Trata 52, Škofja Loka).
Spoznali boste, kaj pri njih delajo orodjarji, strojni tehniki, mehatroniki, elektrotehniki in inženirji strojništva.
Prestavile pa se bodo tudi Srednja šola za strojništvo Kranj, Srednja tehniška šola Kranj in Strokovna tehniška gimnazija Kranj.

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)