Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva je vseslovenski enodnevni dogodek, ko slovenska podjetja odprejo svoja vrata in obiskovalcem predstavijo delovne procese, naravo in pogoje dela v realnem okolju. Projektu se kot partnerji pridružujejo Zavod RS za zaposlovanje, Zavod RS za šolstvo ter Center RS za poklicno izobraževanje.
Dogodek je namenjen šolski mladini in njihovim staršem, srednješolcem, študentom in iskalcem zaposlitve, ki si želijo novih kariernih izzivov.

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo potekal 28. novembra 2019 ob 16.30 uri v vseh podjetjih, ki jih boste našli na seznamu.

Seznam in prijavnica sta vam na voljo na spletni strani www.odkrijsvojtalent.si

Prijave za obisk podjetij se odprejo 4. novembra 2019 in so odprte do zapolnitve mest v podjetjih.

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)